Istanbul merkezli, 1999 yılından beri, yurtiçi ve yurtdışı, ticari mekan tasarım ve uygulamalarında uzmanlaşmış bir mimarlık, iç mimarlık şirketiyiz.

konsept ve proje tasarımı
KARE33
uygulama ve proje yönetimi
KARE44
uygulama ve proje kontrolörlüğü
KARE22
danışmanlık
KAREFOTO11

Alanları için tasarım, proje, uygulama projesi veya anahtar teslim uygulama hizmetleri talebi olan müşterilerimiz için, öncelikle ihtiyaçları belirlemek, bu ihtiyaçları mimari kurallar ve estetik değerler doğrultusunda akılcıl, efektif, süre ve bütçe odaklı çözüm sunmak ana hedefimizdir.

Bugüne kadar Türkiye dışında başta İngiltere, Romanya, Kazakistan, Ukrayna ve Gürcistan’da projeler gerçekleştirdik. Tüm dünyayı seyahatler, fuarlar, mesleki eğitimler aracılığıyla sizin adınıza gözlemliyor, güncel tasarım trendlerini, kendi tasarım dilimizle, firmanızın ihtiyaçları ve mevcut mimari kimliğini göz önünde bulundurarak projelerimize yansıtıyoruz.

Ayrıca, kurumsal bir mimari bütünlük sağlayabilmek amacıyla, müşterilerimizle ilk çalışma analizi aşamasında belirleyeceğimiz grafik, aydınlatma tasarımı, görsel mağazacılık, peyzaj mimarisi gibi hizmetler için de bir takım çalışması oluşturabiliyoruz. Yapının ihtiyacı olan, Elektrik, Mekanik, Statik gibi konu başlıklarında da mühendislik ekipleri ile koordinasyonu sağlayıp komple bir proje yönetimi hizmeti veriyoruz.

hizmet süreci

Bir işin başarılı olmasının en önemli koşulu, proje sahibinin tespit ettiği ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz olarak tasarımcıya aktarabilmesidir. Doğru brief almak, en başında dogru ve yanlışları çok net belirlemek bir projenin başarılı sonuçlanabilmesini sağlayan öncelikli faktörlerdendir. İlham aldığımız ana fikir ve ön tasarım, müşterimizden aldığımız bilgiyi mesleki tecrübemizle birleştirerek çözüme ve sonuca gitmeye çalıştığımız heyecanlı bir süreçtir. Sonrasında tasarım aktarılabilmek ve üzerinde fikir alışverişi ile geliştirilmek üzere sunum projesine oradan da uygulama ekiplerine aktarılır ve üretime yönelik tüm bilgiyi barındıracak şekilde uygulama projesine dönüştürülür.

Tüm proje detaylı bir fizibilite ve şartname ile üretilebilir hale getirilir. Yine müşteri tercihleri doğrultusunda anahtar teslim uygulama aşaması veya uygulamanın projeye uygunluğunun takibini içeren kontrolörlük hizmeti ile hayata geçirilir. Yaratıcılığımız dışında , iş programı ve sürelere azami gösterdiğimiz uyum, perakende sektörünün bize kazandırdığı en önemli özelliğimiz olmuştur.

mine sayın kimdir?